Roof Type: Płaski dach

Okna dachowe otwierane od dołu

Jeśli ścianka kolankowa ma wysokość od 130 do 150 cm, zalecany jest montaż okien dachowych otwieranych od dołu za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części ościeżnicy. Rolety mogą być wtedy otwierane i zamykane zdalnie za pomocą pilota.

Pokochaj swoją nową kuchnię

Okna VELUX do dachów płaskich o nachyleniu 0–15° pozwolą wspaniale rozjaśnić kuchnię i każdy inny pokój w Twoim domu. Najważniejsze cechy tych okien to innowacyjna konstrukcja CurveTech maksymalizująca powierzchnię przeszklenia, smukła ościeżnica i niewidoczne skrzydło oraz dwie wersje z podwójną i potrójną szybą zapewniające znakomitą wydajność energetyczną i redukcję hałasu.

Dlaczego zrównoważone budownictwo jest ważne?

Ponieważ mamy tylko jeden dom i musimy o niego dbać. Tworząc nasze okna dachowe chcemy, by były one trwałe i podnosiły komfort życia mieszkańców. Okna dachowe VELUX wykonane są z najlepszych materiałów, są łatwe w utrzymaniu i konserwacji.

Zrównoważony model działania w trosce o naszą wspólną przyszłość

Obecnie pracujemy nad osiągnięciem neutralności pod względem emisji CO2. Naszym celem jest zneutralizowanie historycznych emisji CO2, powstałych w ciągu 100 lat istnienia Grupy VELUX, poprzez ochronę lasów. Chcemy również ograniczyć przyszłą emisję CO2 w całym łańcuchu wartości oraz przejść na model działalności bezpieczny dla klimatu i odpowiedzialny społecznie.

Twoja nowa kuchnia

Jeśli chcesz mieć dobrze oświetloną kuchnię lub inne pomieszczenie w swoim domu, to okna VELUX do płaskich dachów są dla Ciebie idealnym wyborem. Ich zalety to innowacyjna konstrukcja CurveTech maksymalizująca powierzchnię przeszklenia, smukła ościeżnica i niewidoczne skrzydło oraz dwie wersje z podwójną i potrójną szybą zapewniające znakomitą wydajność energetyczną i redukcję hałasu.

Korytarze też zasługują na światło dzienne

Przez okna dachowe wpuścisz światło dzienne w każdy zakątek swojego domu, nawet do ciemnych korytarzy. Idealnym rozwiązaniem dla takich miejsc są okna do dachów płaskich o nachyleniu 0–15°, które w połączeniu z dyskretnymi roletami tworzą doskonale dopasowane rozwiązanie. 

Co to jest klapa wentylacyjna?

Światło dzienne jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania, podobnie jak świeże powietrze. Dlatego jedną z najważniejszych funkcji okien dachowych VELUX jest specjalna klapa wentylacyjna. Dzięki niej w domu panuje stała cyrkulacja świeżego powietrza, nawet kiedy wyjedziesz na wakacje i zamkniesz wszystkie okna.

Ponadczasowy wygląd

Nadaj swojej łazience lub kuchni ponadczasowy wygląd, żaluzje VELUX dają Ci pełną kontrolę nad światłem dziennym, niezależnie od tego, czy chcesz przyciemnić jego intensywność, czy też zmienić kąt jego padania do wnętrza. Wykonane są z odpornych na wilgoć aluminiowych lameli oraz zaprojektowane tak, aby wyeliminować wiszące sznurki. Wystarczy jedynie przechylić jedną lamelę, by zmienić kierunek padania […]

Potrzeba renowacji

Z naszego corocznego raportu Barometr zdrowych domów 2022 wynika, że ograniczenie wilgoci i pleśni w pomieszczeniach oraz zwiększenie dopływu światła dziennego do budynków mieszkalnych za sprawą odpowiednio przeprowadzanych renowacji może nieść ze sobą wielkie korzyści w postaci oszczędności energii, poprawy zdrowia i ochrony klimaty.

XK9T-NPKT-ZYNZ

WDX7-H9KY-MS6U

UUW7-QHDU-TETH

UNSX-QQU6-P6FL

TZOU-SDT9-ZEV9

SVOA-PUOP-XFTT

QRR7-MPHM-WTTX

QEV3-R2FQ-PRWP

Q9MR-HW9P-UVWQ

NTWE-FWYW-W7TT

NS7D-2PQR-W6X7

E2YW-4DOK-NMQL