Room Type: Gabinet

Okna dachowe otwierane od góry

Jeśli ścianka kolankowa ma wysokość od 80 do 130 cm, zalecany jest montaż okien dachowych otwieranych za pomocą górnego uchwytu. Pozwala to ustawić pod oknem meble i jednocześnie cieszyć się pięknym widokiem, a zamontowane na oknach rolety można obsługiwać ręcznie.

Wymiana okien dachowych

Wymiana starych okien dachowych na nowe przynosi wiele korzyści, takich jak poprawa komfortu cieplnego na poddaszu, zmniejszenie kosztów ogrzewania, zapobieganie wycieków wody i pozbycie się innych kłopotów związanych z konserwacją. Wymieniając stare okna dachowe, przygotujesz dom pod inteligentne rozwiązania przyszłości i zapewnisz lepszą i stałą wentylację.

Montaż okien dachowych

Produkty montażowe VELUX gwarantują komfort wewnątrz pomieszczenia i trwałość okien dachowych na długie lata. Rama izolacyjna, izolacja przeciwwilgociowa i paraizolacja ułatwiają prawidłowy montaż i zapewniają szczelność i odporność okien dachowych na niekorzystne warunki atmosferyczne. 

Przyjemny chłód latem

Nastały upały, a Ty chcesz mieć na poddaszu przyjemny chłód, ale także widok na otoczenie i mnóstwo letniego słońca. Nasze markizy pozwolą ograniczyć nagrzewanie, redukując bezpośrednie nasłonecznienie zewnętrznych szyb okien dachowych. Dzięki temu temperatura latem na poddaszu może być nawet o 5 stopni niższa, a co najważniejsze markizy nie ograniczają możliwości otwierania okien.

Potrzeba renowacji

Z naszego corocznego raportu Barometr zdrowych domów 2022 wynika, że ograniczenie wilgoci i pleśni w pomieszczeniach oraz zwiększenie dopływu światła dziennego do budynków mieszkalnych za sprawą odpowiednio przeprowadzanych renowacji może nieść ze sobą wielkie korzyści w postaci oszczędności energii, poprawy zdrowia i ochrony klimaty.

XMWL-3NAY-GWWT

W29Q-RQUL-EFZW

VAH-VNS7-4X99-NA3W

VAH-KSWZ-PEAY-XUTY

VAH-4R2X-UAXR-OQOH

UZLU-HFYY-6TAM

UUW7-QHDU-TETH

UMSX-FZYT-ZR7L

TUSX-ZRGH-EGDU

SCO-XUEW-T9X7-AOXE

SCO-QVTW-ONQ9-DUDM

SCO-7HEX-6XHQ-WATL

RPXW-HDVA-RLXU

QOTP-STQD-NQFD

QM6U-6RZN-AO3Q

PP7R-S7UR-AHWW