Room Type: Kuchnia

Okna dachowe otwierane od dołu

Jeśli ścianka kolankowa ma wysokość od 130 do 150 cm, zalecany jest montaż okien dachowych otwieranych od dołu za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części ościeżnicy. Rolety mogą być wtedy otwierane i zamykane zdalnie za pomocą pilota.

Pokochaj swoją nową kuchnię

Okna VELUX do dachów płaskich o nachyleniu 0–15° pozwolą wspaniale rozjaśnić kuchnię i każdy inny pokój w Twoim domu. Najważniejsze cechy tych okien to innowacyjna konstrukcja CurveTech maksymalizująca powierzchnię przeszklenia, smukła ościeżnica i niewidoczne skrzydło oraz dwie wersje z podwójną i potrójną szybą zapewniające znakomitą wydajność energetyczną i redukcję hałasu.

Mniej sztucznego światła

Możesz ograniczyć sztuczne oświetlenie, wpuszczając do domu więcej naturalnego światła. Mamy dla Ciebie proste wskazówki: zamontuj co najmniej jedno okno nad stołem kuchennym lub blatem kuchennym, by ograniczyć potrzebę oświetlenia elektrycznego. Jest to korzystne dla środowiska i pozwala zmniejszyć wydatki.

Twoja nowa kuchnia

Jeśli chcesz mieć dobrze oświetloną kuchnię lub inne pomieszczenie w swoim domu, to okna VELUX do płaskich dachów są dla Ciebie idealnym wyborem. Ich zalety to innowacyjna konstrukcja CurveTech maksymalizująca powierzchnię przeszklenia, smukła ościeżnica i niewidoczne skrzydło oraz dwie wersje z podwójną i potrójną szybą zapewniające znakomitą wydajność energetyczną i redukcję hałasu.

Co to jest klapa wentylacyjna?

Światło dzienne jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania, podobnie jak świeże powietrze. Dlatego jedną z najważniejszych funkcji okien dachowych VELUX jest specjalna klapa wentylacyjna. Dzięki niej w domu panuje stała cyrkulacja świeżego powietrza, nawet kiedy wyjedziesz na wakacje i zamkniesz wszystkie okna.

Ponadczasowy wygląd

Nadaj swojej łazience lub kuchni ponadczasowy wygląd, żaluzje VELUX dają Ci pełną kontrolę nad światłem dziennym, niezależnie od tego, czy chcesz przyciemnić jego intensywność, czy też zmienić kąt jego padania do wnętrza. Wykonane są z odpornych na wilgoć aluminiowych lameli oraz zaprojektowane tak, aby wyeliminować wiszące sznurki. Wystarczy jedynie przechylić jedną lamelę, by zmienić kierunek padania […]

Ochrona przed komarami

Bez względu na to, czy pada deszcz, czy świecie słońce, owady nie dostaną się do środka. Moskitiera VELUX zapewnia całkowitą ochronę przed insektami. Montuje się ją na wnęce okiennej, dzięki czemu nie ogranicza żadnej funkcjonalności okna, a kiedy nie jest używana, można ją wsunąć do wąskiej kasety znajdującej się w górnej obudowie. Dostępna jest w […]

X7QL-PQES-HKXR

WDX7-H9KY-MS6U

VAH-WF6P-PYUW-TDET

VAH-U2U6-QUGT-OZFN

URTW-RXXX-LZRN

TZOU-SDT9-ZEV9

SVPX-VRUX-PXWG

SCO-WNRG-4OT4-QXX4

SCO-RETX-DMXT-RD7U

S2TY-FALD-FZKA

QPHR-STLX-UH39

QEV3-R2FQ-PRWP

Q9MR-HW9P-UVWQ

Q6TO-YX97-4ODX