Room Type: Salon

Zestawy okien dachowych dla Ciebie

Wpuść więcej światła do swojego wnętrza! Rozwiązania VELUX to kompletne systemy z zestawami montażowymi o wysokiej jakości zapewniające lepszą izolację i łatwiejszy montaż. Zamontuj okna obok siebie, by wpuścić do środka więcej światła dziennego i stworzyć atrakcyjniejsze, bardziej komfortowe wnętrze.

Oszczędność pieniędzy

Energooszczędne szyby w naszych oknach dachowych pozwalają ograniczyć zużycie energii w domu i zmniejszyć opłaty za prąd i ogrzewanie. Najnowsze modele pozwalają zaoszczędzić około 40% na kosztach ogrzewania.

Zrównoważony model działania w trosce o naszą wspólną przyszłość

Obecnie pracujemy nad osiągnięciem neutralności pod względem emisji CO2. Naszym celem jest zneutralizowanie historycznych emisji CO2, powstałych w ciągu 100 lat istnienia Grupy VELUX, poprzez ochronę lasów. Chcemy również ograniczyć przyszłą emisję CO2 w całym łańcuchu wartości oraz przejść na model działalności bezpieczny dla klimatu i odpowiedzialny społecznie.

Zestawy okien dla Ciebie

Za wszelką cenę wpuść do środka więcej światła! Nowe rozwiązania VELUX to kompletne systemy z zestawami montażowymi o wysokiej jakości zapewniające lepszą izolację i łatwiejszy montaż. Zamontuj okna obok siebie, by wpuścić do środka więcej światła dziennego i stworzyć atrakcyjniejsze, bardziej komfortowe wnętrze.

Wnęka okienna

Profesjonalnie zamontowane okno dachowe jest osadzone we wnęce z estetycznym białym wykończeniem. Nasze wnęki okienne wykonane są z materiałów odpornych na wodę i wilgoć, a ich specjalna konstrukcja zapewnia miejsce na dodatkową izolację zapobiegającą występowaniu mostków termicznych.

Naturalna wentylacja

Czy wiesz, jaka jest jedna z największych zalet okien dachowych? Nie tylko wpuszczają światło dzienne na poddasze, ale także zapewniają wentylację niezbędną do utrzymania zdrowego klimatu w pomieszczeniach. Otwarcie okna dachowego nawet na kilka minut, trzy lub cztery razy dziennie, pozwala skutecznie przewietrzyć dom. Taka wentylacja jest nawet trzy razy wydajniejsza niż przez okna fasadowe.

Zachowaj kontrolę!

Roleta zewnętrzna VELUX chroni wnętrza przed upałami latem i zatrzymuje ciepło w domu zimą. Jednocześnie daje możliwość pełnej regulacji przez cały dzień. Aby uzyskać dodatkowy efekt łagodzący ostre światło dzienne, możesz zamontować w oknach rolety wewnętrzne z naszej bogatej oferty.    

Colour by You

poddasze różnymi kolorami! Wybierz własny kolor rolet VELUX, który pasuje do Twojego stylu i wnętrza. Oferujemy rolety dekoracyjne, zaciemniające i zaciemniająco-plisowane w 1800 kolorach. Wykonujemy je na zamówienie i dostarczamy bezpłatnie przesyłką kurierską pod same drzwi Twojego domu.

ZMRY-KMN3-PNTD

Z2WR-AK2X-AVN6

WV76-ZVFR-EGWL

WPAU-2WU7-Z73T

WHPW-TYSV-XO6K

VAH-Z3X9-ZMWN-U72W

VAH-YH9Y-XG96-PYTF

VAH-WTOD-NVAY-UHXS

VAH-WRZS-RWXU-TPG9

VAH-RU6U-PF69-FUQY

VAH-QFMF-SP6S-WXEQ

VAH-M4VQ-WQ2Y-SQAU

VAH-79WU-RRT6-A7UR