Room Type: Sypialnia

ThermoTechnology

Innowacyjny system izolacji ThermoTechnology®  redukuje zapotrzebowanie na energię do ogrzewania pomieszczeń. System zapewnia wysoką efektywność energetyczną okien dachowych i pozwala obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Wyjątkowe rozwiązanie

Zapanuj nad światłem w sypialni dzięki roletom dekoracyjnym 2w1 VELUX. Dzięki nim możesz sprawić, by w środku zapanował przyjemny półmrok lub możesz zasłonić je całkowicie, by móc wyspać się w ciemności. To rozwiązanie świetnie sprawdza się zarówno w sypialni, jak i w salonie. Oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorów tak, aby pasowały do każdego wnętrza. 

Światło dzienne jest korzystne dla zdrowia

Dobrej jakości okna dachowe to inwestycja w przyszłość. Dlaczego? Ponieważ pozwalają wpuścić do domu dwa razy więcej światła dziennego niż okna fasadowe. A więcej naturalnego światła we wnętrzach to wrażenie większej przestrzeni, a także ciepły i przytulny klimat.

Dlaczego zrównoważone budownictwo jest ważne?

Ponieważ mamy tylko jeden dom i musimy o niego dbać. Tworząc nasze okna dachowe chcemy, by były one trwałe i podnosiły komfort życia mieszkańców. Okna dachowe VELUX wykonane są z najlepszych materiałów, są łatwe w utrzymaniu i konserwacji.

Właściwa orientacja okien dachowych

Jeśli chcesz dobrze doświetlić poddasze, to pamiętaj, że powierzchnia okien dachowych VELUX powinna wynosić przynajmniej 15–20% powierzchni podłogi pomieszczenia. Niezwykle ważne jest również umiejscowienie okien dachowych. Okna dachowe zwrócone we wschodnią stronę zapewnią jasne światło o poranku, a w zachodnią wpuszczą do pokoju magiczne światło wieczoru.

Ochrona z zewnątrz i wewnątrz

Szukasz jak największego komfortu w pomieszczeniach w dobrej cenie? Rozwiązanie jest tutaj! Zestawy rolet wewnętrznych i zewnętrznych pomogą Ci kontrolować ilość światła dziennego docierającego do Twoich wnętrz i zapobiegać nadmiernemu nagrzewaniu się pokoi. Znajdź najlepszy zestaw rolet do swojego domu i skorzystaj z naszej promocji!

ZQQX-QSLU-MVGN

VHW-2PNH-2P7M-7U4P

VAH-WXWZ-3DXT-TGXU

VAH-KXEW-3R4R-RR7L

VAH-KNGP-PKUW-S72P

VAH-HXSV-W3WP-FMNW

U34P-XZFL-TDPX

SCO-YXTM-QYKV-3LUY

RVAP-RTRU-2ZLX

R2LR-XE9L-XV9V

QYTR-UXG6-OYVU

QQYH-QRVY-AAGK

PGTQ-YPYW-4WOP

OZ26-Y3NP-GX7Z

IDE-VXQW-4QZT-KPXU